Статті

Артроз тазостегнового суглоба 1 ступеня лікування

Існує такий тип захворювання, при якому хрящ і кістку починають руйнуватися. Коксартрозом називають артроз тазостегнового суглоба. 1 ступеня лікування часто призначають пацієнтам у віці 40-ка років, проте в лікувальній практиці зустрічаються ситуації захворювання дітей.

детальніше>>

Ефективне лікування артрозу суглобів

Шукаєте для лікування артрозу суглобів ефективні методи і маєте намір звернутися за допомогою до досвідчених фахівців? У нашому центрі використовують сучасні і одні з найбільш перспективних методів. Ми працюємо з пацієнтами, захворювання у яких на різних стадіях розвитку. Наші фахівці в будь-якому випадку напоготові запропонувати оптимальне рішення, у нас на лікування найоптимальніші умови.

детальніше>>

Артроз колінного суглоба 3 ступеня лікування операція

Якщо Ви страждаєте від такої проблеми, як артроз колінного суглоба 3 ступеня, лікування (операція) має здійснюватися без зволікання, адже це остання стадія захворювання, здатна привести до повного зрощення суглоба. А так, як попередні 2 стадії можуть проходити практично безсимптомно, але Вам варто звертатися за допомогою до професіоналів при перших же ознаках подібного захворювання.

детальніше>>

Лікування артрозу тазостегнового суглоба операція

Лікування артрозу тазостегнового суглоба (операція) є прямою необхідністю, адже якщо запустити подібне захворювання, то в результаті Ви можете зіткнутися з нестерпним болем і серйозними проблемами. А так, як існує відразу кілька етапів захворювання, то Вам краще звернутися до фахівців ще на ранніх стадіях.

детальніше>>

Комплексне лікування артрозу суглобів

Сьогодні більшість лікарів вибирає на користь комплексного лікування артрозу суглобів. Таке захворювання вимагає серйозного підходу і тому важливо для його лікування використовувати ефективні і перевірені методи. У нашому центрі для Вас можуть запропонувати результативні способи. До роботи з кожним пацієнтом у нас індивідуальний підхід і ми маємо намір домогтися в лікуванні кращого результату.

детальніше>>

Артроз 4 ступеня колінного суглоба, лікування

Розглядаєте методи лікування артрозу колінного суглоба 4 ступеня? У центрі у нас працюють досвідчені фахівці, які пропонують комплексний підхід. З усіма пацієнтами тут працюють персонально і ми зацікавлені домогтися в лікуванні кращих результатів. Довіртеся професіоналам своїй галузі і наша праця з використанням перспективних методів не розчарує.

детальніше>>

Лікування артрозу колінного суглоба в Киеве

Лікування артрозу колінного суглоба в Києві може здійснюватися як за допомогою спеціальної терапії, так і оперативним втручанням, в залежності від стану занедбаності захворювання. Наприклад, перші 2 стадії захворювання піддаються ефективному лікуванню без операцій (хоч бувають і винятки, з огляду на розвитку різних патологій).

детальніше>>

Деформуючий артроз плечового суглоба лікування 

Якщо Вас турбує деформуючий артроз плечового суглоба, лікування якого здійснюють тільки спеціалізовані ортопедичні клініки, то Вам варто звертатися до фахівців без зволікання. Адже до цього захворювання властиво плавне розвиток, і якщо Ви запустите стан, то в результаті Вам не обійтися без хірургічного втручання і дорогої реабілітації.

детальніше>>

Деформуючий артроз ліктьового суглоба лікування

Сьогодні деформуючий артроз ліктьового суглоба (лікування) зустрічається все частіше і частіше, що викликано насамперед порушенням обміну речовин і деякими іншими особливостями сучасного життя. А якщо Ви ще й регулярно піддаєте ці суглоби навантаженні, то рано чи пізно Ви можете зіткнутися з таким захворюванням.

детальніше>>

Медичне лікування артрозу суглобів

Медичне лікування артрозу суглобів має здійснюватися при перших же ознаках розвитку подібного захворювання, адже якщо Ви запустите його, то єдиною можливістю по лікуванню залишиться тільки хірургічне втручання. А так, як в Києві представлено відразу кілька ортопедичних медичних центрів, то ми рекомендуємо Вам відразу звертатися до них.

детальніше>>

Артроскопія колінного суглоба

Артроскопія колінного суглоба - це спеціальна хірургічна методика, яка дозволяє здійснювати високоефективне лікування, а також діагностику численних ортопедичних захворювань.

детальніше>>

Артроскопія меніска

Нашим колінним суглобам також необхідний спеціальний амортизатор, який буде стабілізувати їх роботу і охороняти їх від зайвих пошкоджень. Тому в їх структурі є меніск. Однак дуже часто саме він пошкоджується з різних причин.

детальніше>>

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ АРТРОСКОПІЇ

Сьогодні широко поширена така медична процедура, як артроскопія. Вона допомагає багатьом хворим з пошкодженими суглобами пройти ефективне і дієве лікування. Однак сама процедура передбачає хірургічне втручання.

детальніше>>

Артроскопія плечового суглоба

У нашому сучасному світі широко поширені захворювання, пов'язані з ушкодженнями різного типу суглобів, в тому числі і плечових. На це впливає і неправильне харчування, яке характерне для багатьох людей сьогодні і різні інші чинники.

детальніше>>

Артроскопія (РЕАБІЛІТАЦІЯ)

Артроскопією називають процедуру, що дозволяє хірургу діагностувати пошкодження колінного суглоба і в реальному часі оглянути внутрішньосуглобові структури.

детальніше>>

Артроскопія колінного суглоба РЕАБІЛІТАЦІЯ

Наш медичний центр «Сучасна ортопедія» пропонує Вам таку послугу як: артроскопія колінного суглоба, реабілітація. Наші лікарі використовують в роботі тільки передові методи лікування, які дійсно дають свій результат. Наші пацієнти не раз в цьому переконувалися.

детальніше>>

Операція плечового суглоба (ціна)

Потрібна операція плечового суглоба, ціна якого лояльна? Шукайте надійну клініку? Потребуєте допомоги висококваліфікованих фахівців? Медичний центр «Сучасна ортопедія» підходить Вам по всім цим перерахованим пунктам.

детальніше>>

Артроскопія суглобів (відгуки)

Артроскопія суглоба, відгуки на яку розміщено на сайті, є сьогодні обов'язковою процедурою, яка повсюдно проводиться в провідних клініках. Саме артроскопія дозволяє досягти гідного якості лікування колінних суглобів.

детальніше>>

Артроскопія меніска (реабілітація)

Потрібна артроскопія меніска, реабілітація? Хочете потрапити в руки високопрофесійних фахівців? Чекаєте оперативний результат? Шукаєте демократичні ціни? Ну тоді Вам точно потрібно в медичний центр «Сучасна ортопедія».

детальніше>>

Операція на меніску колінного суглоба

Ми проводимо більшість часу в активному стані. В незалежності від того, що ми робимо: ходимо або просто займаємося повсякденною роботою, ми все одно даємо навантаження організму. Наше тіло, як і весь наш організм, це працююча 24 години на добу система, яка вимагає відпочинку.

детальніше>>

Артроскопія відновлення

Травми й захворювання суглобів — це дуже поширене явище, яке часто вимагає не тільки оперативного втручання. І більшість людей сприймають це лише як кілька тижнів, а то і місяців лежання на ліжку після довгої і болісної операції. Насправді, артроскопія, відновлення після неї і лікування є абсолютно безпечними і досить швидкими.

детальніше>>

Реабілітація після артроскопії меніска

Артроскопія меніска — це завжди складна операція, яка проходить у кілька етапів. Однак навіть якщо вона пройшла успішно, це не означає, що вже на наступний день Ви будете повністю здоровим. Після операції подібного роду потрібен час, щоб організм відновився.

детальніше>>

Реабілітація після операції колінного суглоба

Будь-які значні навантаження на ноги, будь це спортивні змагання або необережні дії, можуть спричинити за собою пошкодження колінного суглоба. У 75% випадків, будь-які ушкодження цієї частини тіла - це розрив меніска, тому практично в кожному випадку потрібне проведення хірургічного втручання.

детальніше>>

Операція на меніску, відновлення

Колінний суглоб — це одна з найбільш зношуваних частин людського тіла, тому немає нічого дивного, що при значних навантаженнях або спортивних вправах саме він не витримує. І в 75% випадків, будь-які ушкодження пов'язані з ним — це розрив меніска.

детальніше>>

Реабілітація після операції на меніску

Вам потрібна реабілітація після операції на меніску? Шукайте дійсно професійних фахівців і ефективні методики? Хочете отримати обіцяний результат? Тоді Вам потрібна саме наша клініка «Сучасна Ортопедія». Нам Ви точно можете довірити своє здоров'я.

детальніше>>

Операція меніска, реабілітація

Неймовірно важлива після операції меніска реабілітація. У рекомендованому центрі Вам буде запропоновано грамотно розроблений комплекс фізичних і медичних заходів, які допоможуть ліквідувати неприємні симптоми і оперативно повернутися до активного життя.

детальніше>>

Розрив меніска, вартість операції

За меніском закріплена важлива функція розподілу навантаження в коліні. Він відповідає за його стабільність і поглинання шокових ударів. Якщо стався розрив меніска, вартість операції варіюється залежно від конкретного випадку і його нюансів. Наші фахівці готові взятися за операцію будь-якої складності.

детальніше>>

Відновлення після операції на меніску

Значні спортивні навантаження або різкі рухи без підготовки можуть привести до такого серйозного пошкодження колінного суглоба, як розрив меніска. Таке пошкодження вимагає обов'язкового хірургічного втручання, а після операції на меніску — відновлення.

детальніше>>

Меніска колінного суглоба (лікування, операція)

Тривожить меніск колінного суглоба? Лікування, операція вимагають персонального підходу і звертатись сьогодні варто до досвідчених фахівців. Ми здійснюємо відповідальний підхід до лікування кожного пацієнта і тому можемо обіцяти належні результати.

детальніше>>

Розрив меніска колінного суглоба (лікування)

Розрив меніска колінного суглоба, лікування якого не обійдеться без професійної допомоги, може принести важкі ушкодження Вашому здоров'ю. Тому потрібно терміново реагувати. У цій ситуації необхідне втручання фахівця. Медичний центр «Сучасна ортопедія» простягає Вам свою руку допомоги.

детальніше>>

Лікування меніска колінного суглоба

Коліно — це одне з найбільш травмонебезпечних місць, які особливо легко пошкодити футболістам або спортсменам, які займаються бігом, і практично всі травми в такому випадку пов'язані з меніском.

детальніше>>

Артроскопія суглобів

Артроскопія суглобів — це ефективний спосіб дослідження, який проводиться в тому числі і як процедура, щодо усунення проблеми, що не доступно іншим видам дослідження. Наприклад, нерідко саме це дослідження призначають при підозрі на розрив зв'язок.

детальніше>>

Артроскопія ліктьового суглоба

Вам потрібна артроскопія ліктьового суглоба? Вас турбують регулярні болі в цій частині тіла? Втомилися терпіти? Сподіваєтеся на професійну допомогу? Медичний центр «Сучасна ортопедія» пропонує Вам свою допомогу. Ми звикли радувати своїх пацієнтів оперативним і ефективним результатом. Приєднуйтесь і Ви до їх числа.

детальніше>>

Реабілітація після артроскопії колінного суглоба 

Коліна — це одна з найбільш зношуваних частин людського тіла, так як ми проходимо за життя десятки тисяч кілометрів і навіть без значних спортивних навантажень, дана частина тіла має серйозні шанси бути пошкодженою. Саме тому існують численні операції, створені для усунення деяких проблем.

детальніше>>

Хрестоподібні зв'язки коліна, операція, вартість

Вартість операції хрестоподібних зв'язок коліна обговорюється при особистій консультації з кваліфікованим фахівцем. Повний або частковий розрив цих зв'язок є досить поширеним випадком, який відбувається після травм коліна.

детальніше>>

Відновлення зв'язок коліна

Найбільша кількість травм припадає на коліна, особливо якщо говорити про спортсменів. У порожнині колінного суглоба знаходяться хрестоподібні зв'язки, які діляться на передню і задню. Найчастіше пошкоджується саме передня, так як за рахунок свого розташування вона приймає основні навантаження.

детальніше>>

Травма коліна, розрив зв'язок

Щоб бути здоровим і не мати скарг на своє самопочуття, потрібно стежити за своїм способом життя і харчуванням. Але трапляються такі захворювання або пошкодження, застерегти які ніяк неможливо. Багатьом знайома травма коліна, розрив зв'язок. Їх часто зустрічають на своїй практиці фахівці цього напрямку.

детальніше>>

Розрив хрестоподібної зв'язки коліна операція вартість

Людський організм може бути підданий десяткам різних травм і захворювань, які потребують кваліфікованої допомоги від фахівців у своїй сфері. І якщо у Вас стався розрив хрестоподібної зв'язки коліна, операція (вартість) може бути обов'язковою умовою для лікування, але раціональність її проведення повинен оцінювати тільки фахівець.

детальніше>>

Операція хрестоподібної зв'язки коліна

Проведення такої процедури, як операція хрестоподібної зв'язки коліна повинна здійснюватися тільки з використанням спеціалізованого обладнання і за допомогою справжніх фахівців у своїй сфері.

детальніше>>

Операція на коліні зв'язки

На жаль, операція на коліні (зв'язки) проводиться набагато частіше, ніж можна було б уявити, так як ноги схильні до найбільших навантажень в людському організмі. І якщо раніше такі травми і хвороби виникали лише в зрілому віці, то сьогодні все частіше до нас звертаються і молодші люди, які потребують медичних процедурах.

детальніше>>

Операція на тазостегновому суглобі ціна

Опорно-руховий апарат людини є складною системою з безліччю важливих елементів, якими виступають перш за все суглоби. І тому при перших же симптомах розвитку захворювань, пов'язаних з суглобами, особливо в тазовій області, Вам варто звертатися за допомогою до фахівців.

детальніше>>

Операція на меніску колінного суглоба (ціна)

Операція на меніску колінного суглоба, ціна якої залежить від багатьох факторів, здійснюється під артроскопічним контролем. Колінний суглоб є складною конструкцією, а його пошкодження незворотнім процесом, який порушує його функції засобу пересування.

детальніше>>

Операція на колінному суглобі при пошкодженні меніска

Будь-яка людина, якій потрібна операція на колінному суглобі при пошкодженні меніска, повинна звертатися за допомогою тільки до професіоналів, особливо якщо Ви є спортсменом або маєте значні навантаження на опорно-руховий апарат.

детальніше>>

Операції на суглобах хребта

Операції на суглобах хребта є складними і важкими. Хребет — основна частина людського осьового скелета. На ньому дуже важлива і відповідальна функція, яка полягає в захисті спинного мозку і забезпеченні опори. До того ж він бере участь у всіх рухах голови і тулуба.

детальніше>>

Скільки коштує операція на меніск колінного суглоба

Якщо Ви зіткнулися з захворюваннями або травмами опорно-рухового апарату або Вас цікавить питання про те, скільки коштує операція на меніск колінного суглоба, тоді Ви можете звертатися за отриманням консультації до наших фахівців.

детальніше>>

Операція на плечовий суглоб (ціна)

Людський організм має спеціальний механізм, який дозволяє нам безперешкодно здійснювати свою діяльність. Якщо відбувається якесь в ньому порушення, то це відразу ж позначається на стані здоров'я і самопочутті пацієнта.

детальніше>>

Розрив плечового суглоба лікування

На жаль, людський організм схильний до сотням захворювань і травм, які вимагають обов'язкової медичної допомоги, а часто ще й невідкладної. І якщо Ви отримали розрив плечового суглоба, лікування повинно здійснюватися якомога швидше і бути комплексним, щоб Ви вже незабаром могли знову повернути собі повну працездатність.

детальніше>>

Лікування плечового суглоба, відгуки

Людський організм являє собою механізм, в якісній роботі якого беруть участь всі його елементи. Якщо відбувається порушення якоїсь частини, це відразу ж відбивається на здоров'ї всього організму. Хочемо звернути Вашу увагу на лікування плечового суглоба, відгуки про яке знаходяться у відкритому доступі на нашому сайті.

детальніше>>

Операція на плечовому суглобі

Всі рухи рук ми виконуємо завдяки плечовому суглобу. Операція на ньому проводиться в тому випадку, якщо сталася серйозна травма або його захворювання. Існує великий ряд причин, які можуть порушувати його нормальну роботу.

детальніше>>

Операція зв'язок плечового суглоба

Необхідна операція зв'язок суглоба плечового, і Ви хочете довіритися досвідченим в даній області фахівцям? Ми рекомендуємо звернутися в центр сучасної ортопедії, де працюють справжні професіонали. У нас готові прийняти пацієнта на обстеження в будь-який час, умови ми пропонуємо оптимальні.

детальніше>>